• Klima Bakım

  Özel Klima Servisi
  Klima servis

  Beylikdüzü Klima Bakımı

  Klima Bakım; 7/24 Acil Servis

  Klima bakımı neden önemlidir? Klimalar ortam havasını temizleme özelliğine sahiptir ve elektrik tüketimleri oldukça düşüktür. Zaman içerisinde klima nın iç ve dış ünitesinden geçen hava kanallarda ve filtre mekanizmalarında bazı tıkanmalara yol açar. Pislikle dolmaya başlayan kanallardan geçerek ortama gelen hava, ortamın hava kalitesini düşürür. Bu da astım ve allerjik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Yine bu tozlanma klimanın içerisindeki fanların havayı üfleyebilmesini zorlaştırır. Havayı sirküle edebilmek için klimalar daha fazla enerji harcarlar. Klimalara yapılacak periyodik bakımlar bu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Bakım Yaptırdıysanız: İç ünitede mikrobakteriler oluşmaz. Daha az elektrik sarfiyatı sağlar. Klimanız daha uzun ömürlü olur. Bakım Yaptırmadıysanız: Klimanızı çalıştırdığınızda bulunduğunuz ortama pis koku, küf ve gözle gözükmeyen bakterileri yayar. Daha fazla elektrik sarfeder. Klimanız her an arıza yapıp, büyük maddi zararlara yol açabilir.

  Her türlü arıza ve hasar durumunda 0537 205 31 95 Klima Acil Servis Hattı'nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

  Makina ve Sağlığınız için bakım yaptırmayı unutmayın. Kaliteli işçilik, orjinal yedek parça, deneyimli personelimiz ile siz seçkin müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

  İletişim

 • Beylikdüzü Klima Servisi Beylikdüzü Klima Servisi Beylikdüzü Klima Servisi Beylikdüzü Klima Servisi

İletişim

Klima Servis Ağı

0537 205 31 95

Klima Yardım

0537 205 31 95